facebook twitter Google Plus
Göç Zamanı 8. Bölüm Fragmanı 19 Mart
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Göç Zamanı 8. Bölüm Fragmanı özeti: Göç Zamanı 8. Bölümü ile 19 mart cumartesi günü akşamı saat 20:00'da star tv ekranlarında olacak. Cennet'in yıllardır herkesten sakladığı büyük sır ortaya çıkar. Bu büyük sır Güneş'in erkek evlat olmasıdır. Bu haberi öğrenen Yemin Cennet'i bir nebze olsun anlamaya başlar. Faysal Ağa Hanım'dan parasını istemektedir. Hanım Cennet'in borcunu ödememesi karşılığında çocuklarını elinden almakla tehdit eder. Cennet bu parayı nasıl bulacaktır? Cennet'i bekleyen büyük sürpriz ne?
Göç Zamanı dizisi her Salı - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Göç Zamanı 8. Bölüm Fragmanı 19 mart fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Göç Zamanı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Göç Zamanı 8. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Göç Zamanı 8. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Göç Zamanı 8. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Göç Zamanı 8. Bölüm Fragmanı,Göç Zamanı 8. Bölüm konusu,Göç Zamanı 8. Bölümde neler olacak,Göç Zamanı fragmanı,Göç Zamanı konusu,Göç Zamanı oyuncuları,Göç Zamanı dizisi ne zaman, Göç Zamanı 8. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Göç Zamanı 8. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Göç Zamanı 8. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Göç Zamanı 8. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Göç Zamanı 8. Bölüm Fragmanı neler olacak, Göç Zamanı 8. Bölüm Fragmanı özeti