facebook twitter Google Plus
Göç Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Göç Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Göç Zamanı 4. Bölümü ile 20 şubat cumartesi günü akşamı saat 20:00'da star tv ekranlarında olacak. . Cennet Zümrüt'ün kendini feda edercesine Yemin'e teslim olduğunu öğrenince deliye döner kızını kurtarmak için kendini tehlikeye atar. Zümrüt okul kaydını yaptırırken Cennet'te bir halı atölyesinde işe başlamıştır. Fakat isminin Yılmaz'la birlikte çirkin bir şekilde anılmasını gururuna yediremez ve işi bırakmak zorunda kalır. Bu koca şehirde kızlarını ve kendini korumaya çalışmak oldukça zor olacaktır.
Göç Zamanı dizisi her Salı - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Göç Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Göç Zamanı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragman yazınız.
Göç Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Göç Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Göç Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Göç Zamanı 4. Bölüm Fragmanı,Göç Zamanı 4. Bölüm konusu,Göç Zamanı 4. Bölümde neler olacak,Göç Zamanı fragmanı,Göç Zamanı konusu,Göç Zamanı oyuncuları,Göç Zamanı dizisi ne zaman, Göç Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Göç Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Göç Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Göç Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Göç Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Göç Zamanı 4. Bölüm 2. Fragmanı özeti