facebook twitter Google Plus
Göç Zamanı 13. Bölüm 2. Fragmanı
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Göç Zamanı 13. Bölüm 2. Fragmanı özeti: Göç Zamanı 13. Bölümü ile 23 nisan cumartesi günü akşamı saat 20:00'da star tv ekranlarında olacak. Cennet için bir umut vardır artık. Sevgi ve Cennet Yılmaz'ın sayesinde başlarındaki beladan kurtulur. Handan Koçeri ailesine karşı yeni bir koz elde etmiştir. Zümrüt Demir'in kendisine yaptığı konuşmadan sonra Yusuf'tan uzak kalmak için elinden geleni yapar fakat yinede kendisini büyük bir karmaşanın içerisinde bulur. Yılmaz'la boşanmaktan vazgeçen Sevgi'nin yeni hedefi Cennettir. Yılmaz'ı Cennet'ten kıskanan Sevgi köşeye sıkıştırabilmek için her yolu deneyecektir.
Göç Zamanı dizisi her Salı - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Göç Zamanı 13. Bölüm 2. Fragmanı fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Göç Zamanı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Kutuya fragmantv yazınız.
Göç Zamanı 13. Bölüm 2. Fragmanı Yorumları (0)
Göç Zamanı 13. Bölüm 2. Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Göç Zamanı 13. Bölüm 2. Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Göç Zamanı 13. Bölüm 2.Fragmanı,Göç Zamanı 13. Bölüm konusu,Göç Zamanı 13. Bölümde neler olacak,Göç Zamanı fragmanı,Göç Zamanı konusu,Göç Zamanı oyuncuları,Göç Zamanı dizisi ne zaman, Göç Zamanı 13. Bölüm 2. Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Göç Zamanı 13. Bölüm 2. Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Göç Zamanı 13. Bölüm 2. Fragmanı hangi kanalda, Göç Zamanı 13. Bölüm 2. Fragmanı saat kaçta, Göç Zamanı 13. Bölüm 2. Fragmanı neler olacak, Göç Zamanı 13. Bölüm 2. Fragmanı özeti