facebook twitter Google Plus
Göç Zamanı 11. Bölüm Fragmanı 9 Nisan
Facebook Google Twitter

Fragman
Reklamlar
 
Sonraki Fragman Otomatik Geçiş:
Göç Zamanı 11. Bölüm Fragmanı özeti: Göç Zamanı 11. Bölümü ile 9 nisan cumartesi günü akşamı saat 20:00'da star tv ekranlarında olacak. Hande hayatını kaybederken başında bekleyen Yılmaz'ın hayatı bambaşka bir yola girer. Sevgi ve Demir Yılmaz'ın polise yakalanmasıyla büyük hüzün yaşıyor. Hande'nin ortalıkta görünmeyen ablası Handan Hande'nin öldüğünü duyunca çıkagelir. Handan Hande'nin ölümünden Yılmaz ve ailesini sorumlu tutmaktadır. Handan Hande'nin intikamını almak için yeminlidir.
Göç Zamanı dizisi her Salı - 20.00 saatinde Star Tv ekranlarında izleyicisiyle buluşmaktadır.

Göç Zamanı 11. Bölüm Fragmanı 9 nisan fragmanı önce Dizi Fragmanları bölümüne ve Göç Zamanı dizi kategorisine eklendi.
Yorum Ekle
İsminiz(*)


Yorumunuz(*)
Lütfen aşağıdaki soruyu cevaplayınız.
Türkiye'nin Başkenti Neresidir ?
Göç Zamanı 11. Bölüm Fragmanı Yorumları (0)
Göç Zamanı 11. Bölüm Fragmanı videosuna ait herhangi bir yorum bulunamadı. Hemen Göç Zamanı 11. Bölüm Fragmanı videosuna yorum yazarak sevdiğiniz fragmanın daha popüler olmasına katkı sağlayabilirsiniz.

Anahtar kelimeler: Göç Zamanı 11. Bölüm Fragmanı,Göç Zamanı 11. Bölüm konusu,Göç Zamanı 11. Bölümde neler olacak,Göç Zamanı fragmanı,Göç Zamanı konusu,Göç Zamanı oyuncuları,Göç Zamanı dizisi ne zaman, Göç Zamanı 11. Bölüm Fragmanı ne zaman yayınlanacak, Göç Zamanı 11. Bölüm Fragmanı hangi gün yayınlanacak, Göç Zamanı 11. Bölüm Fragmanı hangi kanalda, Göç Zamanı 11. Bölüm Fragmanı saat kaçta, Göç Zamanı 11. Bölüm Fragmanı neler olacak, Göç Zamanı 11. Bölüm Fragmanı özeti